
Домкрат пляшковий 5т 195 380мм валіза БЕЛАВТО DP05P
940 ₴
- В наявності
- Код: 45440
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобілісти знають, що дорога щедра на неприємні сюрпризи! Особливо завдає клопоту пробиття колеса, при якому потрібно поставити запаску, а їзда на спущеному колесі до найближчої станції техобслуговування, може загрожувати куди серйознішими проблемами з кермовою системою або підвіскою. У такій ситуації домкрат є не тільки найбільш необхідним бортовим інструментом, а й незамінним помічником. З його допомогою легко поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля або поточне технічне обслуговування. Корпус домкрата, у формі пляшки, повністю виконаний із міцного металу. Довжена ручка металева, складний конструкції, для більш ефективного підняття поршня плунжерного насоса.
Всі характеристики є або в найменуванні товару або в розділі Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Висота підйому | 380 мм |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип домкрата | Пляшковий |
| Упаковка | Пластиковий чемодан |
- Ціна: 940 ₴
