
Лампа 24V H1 70W "Philips" (13258MDC1) (1шт/уп.)
330 ₴
- В наявності
- Код: 55390
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Марка | Універсальні |
|---|---|
| Упаковка | 1 шт |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H1 |
| Бренд | Philips |
| Тип лампи | P14.5s |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 13258MDC1 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Напруга живлення | 24V |
- Ціна: 330 ₴
