
Лампа 12V H1 55W +150% X-treme Vision "Philips" (Box-2шт) (12258XVPS2)
970 ₴
- В наявності
- Код: 57252
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Марка | Універсальні |
|---|---|
| Упаковка | 2 шт |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип товару | Галогенні лампи основного світла |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | H1 |
| Бренд | Philips |
| Тип лампи | P14.5s |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12258XVPS2 |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Напруга живлення | 12V |
- Ціна: 970 ₴

