Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Марка | Універсальні |
|---|---|
| Упаковка | 10 шт |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип товару | Галогенні лампи додаткового світла |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | R5W |
| Бренд | Philips |
| Тип лампи | BA15s |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12821CP |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Напруга живлення | 12V |
| Цоколь | R5W/R10W - габарит |
- Ціна: 290 ₴

