
Лампа 12V (бесцок.1-контак.) W21W "Philips" (12065CP) (уп.10шт)
980 ₴
- В наявності
- Код: 5015
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Марка | Універсальні |
|---|---|
| Упаковка | 10 шт |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 21 Вт |
| Тип товару | Галогенні лампи додаткового світла |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Цоколь | W21W |
| Бренд | Philips |
| Тип лампи | W3x16d |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12065CP |
| Тип лампи | Галогенна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Напруга живлення | 12V |
| Цоколь | P21W (BA15S) — 1-конт |
- Ціна: 980 ₴
