
Велокріплення на фаркоп для 3 велосипедів Платформа Кенгуру на Квадрат USA
6 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: Платформа на круг
+380 (67) 149-43-07
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Дякую за інтерес до нашого товару!"
На даний момент ми оновлюємо каталог, тому докладні характеристики та розширений опис з'являться трохи пізніше.
Головне: наявність товару та ціна актуальні."
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кенгуру |
| Країна виробник | Україна |
| Допустимий діаметр колеса | 100 мм |
| Допустимий діаметр рами | 60 мм |
| Кріплення велосипеда | За раму |
| Кількість велосипедів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип велокріплення | На фаркоп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фаркоп | Куля 50 мм |
- Ціна: 6 060 ₴





