
Лампа LED Міні Лінзи H4 D32мм 95/135w 10000/14000Lm 6000K 3570 Module 9-30V Canbus (A80S)
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 68689
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
- Імпортні світлодіодні лінзовані намистини для фар
- Основний корпус з авіаційного алюмінієвого сплаву, високоякісний вигляд
- Сучасний дизайн решітки радіатора, швидше розсіювання тепла
- Високопродуктивний вентилятор охолодження
- Спеціальний затискач, швидкий монтаж
- Світлодіодна лампа дизайн 1:1, призначена для неруйнівної модернізації світлодіодних фар
- Яскравіші за галогенні лампи, +800% НАДЗВИЧАЙНОЇ ЯСКРАВОСТІ
- LED 3570 чіпи останнього покоління спеціально розроблені для використання у світлодіодних лампах головного світла
Особливості:
- Світлодіодна автомобільна фара з розсіювачем MlNi
- Розмір: Міні розмір 1:1 Оригінальна лампа
- Артикул №: A80S
- Модель: H4, H7, H8, H9, H11
- Потужність: 50/70 Вт/шт.; 100/140 Вт/пара, висока потужність
- Напруга: AC/DC 9-30 В
- Світловий потік: 7000 лм/шт., 14000 лм/пара
- CCT: 6000K Білий
- Термін служби: +30000 годин
- Матеріал: алюміній
- Водонепроникність: IPX65
- Гарантія: 4 роки
- Застосовувана температура навколишнього середовища: -40℃~﹢100℃
- Базова модель: P43t(H4/9003/HB2), PX26d(H7), PGJ19-2(H8/H9/H11)
- Комплектація: 1 пара світлодіодних ламп в оригінальній коробці (2 шт.)
Функції та переваги лінз:
- Функції лінз: Основна функція лінз полягає у фокусуванні світла, роблячи його більш концентрованим та рівномірним. Це не тільки покращує світловий ефект, але й зменшує перешкоди для інших водіїв та уникає відблисків.
- Покращення світлового ефекту: Лінзи можуть зробити світло більш концентрованим, збільшити дальність освітлення та яскравість.
- Зменшення затухання світла: Лінзи можуть краще захищати світлодіодні лампи, зменшувати затухання світла та продовжувати термін служби.
- Безпечне водіння: Чітке освітлення може підвищити безпеку водіння вночі та зменшити ризик аварій.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 Hi/Low |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Діаметр лінзи | 20 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 60000 годин |
| Потужність | 76 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H4 |
| Виробник | Light |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 1 570 ₴




