
Тент авто фургон 4.63-4.9м Kegel LAV XXL Mobile Garage 5-4138-248-3020
2 810 ₴
- В наявності
- Код: 69329

Тенти фірми Kegel-Błażusiak добре поєднується з автомобілем. Завдяки своїй конструкції та особливим властивостям усі машини (включаючи нижні частини) ефективно захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища. Стійкість до УФ-крап. Він захищає від дощу, снігу, морозу, вітру, пилу, листя, соку дерев, пташиного посліду. За допомогою цього пункту можна вказати колір, потьмяніння фарби та хромовані елементи. Захищає більшість подряпин. Ограничує корозію. Міцна міцність пулера з мотузкою навколо транспортних засобів гарантує безпеку навіть під час сильних поривів вітру. З внутрішньої сторони чехли матеріал гладкий, що також запобігає появи подряпин. Чехи легко одягаються і знімаються, а у складній формі вони не займають багато місця призначене як для тимчасового, так і для тривалого використання.
Інструкція збирання: Одягніть чохол на машину білою стороною центрального ременя всередину, а потім дуже сильно натягніть шнур зйомника і прив'яжіть його, як зазначено на упаковці. Тільки правильне кріплення чехла забезпечує міцність міцності, а отже і безпеку вашої машини.

Тип кузова
Довжина кузова 4.53-4.49м.
Матеріал Mobile Garage Виготовлений з водонепроникної паропроникної мембрани і важкопроникних, високопаропроникних матеріалів, тришарова МЕМБРАНА - Флорелін


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1610 мм |
| Довжина | 4900 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Брезент |
| Модель | Caddy |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Connect, Combo, Dokker, Berlingo, Caddy, Doblo, Partner |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Ширина | 1950 мм |
- Ціна: 2 810 ₴





