
Лампа LED Міні Лінзи H4 D25мм 50/60w 5000/6000Lm 6000K 3570 Module 9-30V Canbus,anti-EMC Y10Pro
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 65706
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Вхід (A): 2,6 А +-0,3 А
- Потужність: 60 Вт/пара
- Тип чіпа: Вбудований світлодіодний чіп
- Термін служби: більше 30000 годин
- Кут променя: 360 градусів, без сліпих
- Колірна температура: 6000 К
- Робоча напруга: 9-30 В постійного струму
- Робоча температура: -40 градусів ~ + 85 градусів
- Теорія розсіювання тепла: авіаційний алюміній 6063
- Функція: Canbus та anti-EMC без радіоперешкод
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Light |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Тайвань |
| Напруга живлення | 12 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 16000 лм |
| Діаметр лінзи | 25 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 60000 годин |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 12 мес |
- Ціна: 1 570 ₴



