
Тент авто фургон 4.23-4.43м Kegel LAV L Mobile Garage 5-4136-248-3020
2 520 ₴
- В наявності
- Код: 66842

Тенти фірми Kegel-Błażusiak добре поєднується з автомобілем. Завдяки своїй конструкції та особливим властивостям усі машини (включаючи нижні частини) ефективно захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища. Стійкість до УФ-крап. Він захищає від дощу, снігу, морозу, вітру, пилу, листя, соку дерев, пташиного посліду. За допомогою цього пункту можна вказати колір, потьмяніння фарби та хромовані елементи. Захищає більшість подряпин. Ограничує корозію. Міцна міцність пулера з мотузкою навколо транспортних засобів гарантує безпеку навіть під час сильних поривів вітру. З внутрішньої сторони чехли матеріал гладкий, що також запобігає появи подряпин. Чехи легко одягаються і знімаються, а у складній формі вони не займають багато місця призначене як для тимчасового, так і для тривалого використання.
Інструкція збирання: Одягніть чохол на машину білою стороною центрального ременя всередину, а потім дуже сильно натягніть шнур зйомника і прив'яжіть його, як зазначено на упаковці. Тільки правильне кріплення чехла забезпечує міцність міцності, а отже і безпеку вашої машини.

Тип кузова
Довжина кузова 4.23-4.43м.
Матеріал Mobile Garage Виготовлений з водонепроникної паропроникної мембрани і важкопроникних, високопаропроникних матеріалів, тришарова МЕМБРАНА - Флорелін


Таблиця розмірів:
- CITROEN Berlingo II (2008 - 2012; 438 см) Berlingo II, рестайлінг (2012 - 2018; 438 см)
- DACIA Dokker (2012 - 2018; 436.3 см)
- FIAT Doblo з 2005 - 2010, Doblo II 2010 - 2015
- FORD Transit Connect: (2004 - 2006; 428 см; 2007 - 2009; 431 см; з 2010 по н.в.; 428 см), Turneo Connect I (2003 - 2013; 428 см); Turneo Connect II (2013 - н.в.; 442 см)
- MERCEDES Citan
- NISSAN NV 200
- OPEL Combo C (2001 - 2003; 432 см; 2003 - 2011; 433.2 см); Combo D (2012 - 2018; 439 см)
- PEUGEOT Partner II (2008 - 2011; 438 см) Partner II, рестайлінг (2008 - 2011; 438 см)
- RENAULT Kangoo II (2008 - 2013; 421.3 см) Kangoo II (2013 - н.в.; 431 см)
- VOLKSWAGEN Caddy (2004 - 2010; 440.5 см); (2010 - н.в. 440.6 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1610 мм |
| Довжина | 4430 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Брезент |
| Модель | Caddy |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Ford, Opel, Dacia, Nissan, Peugeot, Fiat, Volkswagen, Renault |
| Сумісність з моделлю | Connect, Partner, Kangoo, Combo, Dokker, Berlingo, Caddy, Transit Connect, Doblo, NV |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
- Ціна: 2 520 ₴






