Домкрат пляшковий 2т коробка 148-278мм Winso 170200
570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 63123
+380 (67) 149-43-07
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Домкрат пляшковий 2т коробка 148-278мм Winso 170200
570 ₴
Немає в наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Висота підйому | 280 мм |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Стан | Новий |
| Виробник | WINSO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип домкрата | Пляшковий |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 570 ₴
