Домкрат пляшковий 5 т валіза 195-380 мм Winso 170510
910 ₴
- Немає в наявності
- Код: 63126
+380 (67) 149-43-07
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Домкрат пляшковий 5 т валіза 195-380 мм Winso 170510
910 ₴
Немає в наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Висота підйому | 380 мм |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Стан | Новий |
| Виробник | WINSO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип домкрата | Пляшковий |
| Упаковка | Пластиковий чемодан |
- Ціна: 910 ₴
