
Тент на авто Джип, Мінівен ELEGANT 100 272 4,8м замок на двері, вуха під дзеркала
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 56240
Тент автомобільний Elegant кишені під дзеркала, змійка на водійських дверях + сумка в комплекті
Автомобільний тент Elegant запобігає забрудненню автомобиля от пилу, опадів, птахів, нагрівання салону від сонця.
Також може слугувати чудовим способом для захисту салону від сторонніх очей.
Рекомендується перед накриванням автомобіля захисним тентом привести кузов у лад, щоб тент не велозил бруд поверхнею.
Особливості:
-
Має дві кишені під дзеркала бічного вигляду.
-
З боку водійських дверей є блискавка, відкривши яку можна потрапити в салон авто, не знімаючи тенту.
-
Водонепроникний сірий зовнішній шар, виготовлений з PEVA
-
Внизу тент забезпечений гумками, які запобігають здування тенту вітром.
-
Продається тент у чохлі-сумці, зручний як для транспортування, так і для зберігання.
Характеристики:
- Тип кузова — Джип/Минивен
- Матеріал: PEVA
- Колір: Сірий
- Розмір: M 480x195x155 см
- Паковання — сумка
|
AUDI |
Q3 |
|
BMW |
X1, X2, X3 (E83) |
|
DACIA |
Duster |
|
FORD |
Escape, Kuga |
|
HONDA |
CR-V, HR-V (II facelift) od 2019 |
|
HYUNDAI |
ix35, Tucson |
|
JEEP |
Patriot |
|
KIA |
Sportage |
|
LAND ROVER |
Defender IV 90 3d (od 2019), Freelander |
|
MERCEDES |
Klasa GLA, Klasa GLK |
|
MITSUBISHI |
ASX, Outlander, Pajero IV SUV 3d (2006 - 2017) |
|
NISSAN |
Pathfinder (I) do 1995, Qashqai, X-Trail |
|
OPEL |
Meriva (B) II od 2010 |
|
PEUGEOT |
3008 (I) 2009-2019, 3008 (II) od 2016 |
|
RENAULT |
Koleos |
|
ŠKODA |
Karoq |
|
SSANGYONG |
Korando |
|
SUBARU |
Forester |
|
SUZUKI |
Grand Vitara (5d), Sx4 (II) S-Cross |
|
TOYOTA |
4Runner, C-HR, RAV4 (III, IV, V) |
|
VOLKSWAGEN |
Tiguan, T-Roc SUV R |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 1550 мм |
| Довжина | 4800 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип кузова | Позашляховик/Кроссовер |
| Утеплений чохол | Ні |
| Ширина | 1950 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Korando, ASX, Duster, Outlander, Meriva, Sportage, CR-V, X-Trail, S-Cross, HR-V, Freelander, Patriot, Renault Koleos, X1, Pathfinder, Tiguan, Qashqai, 4Runner, RAV4, ix35, Tucson, Pajero, Forester, SX4, Q3, Defender, Suzuki Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спеціальність | Водоніпроникність, Кишені для дзеркал |
| Розмір | L |
| Розміри | 480 x 195 x 155 см |
| Елементи кріплення | Гумки |
- Ціна: 1 130 ₴

