
Тент на авто Бус 520-530 см KEGEL Mobile Garage VAN L520
4 520 ₴
- В наявності
- Код: 61074

Тенти фірми Kegel-Błażusiak добре поєднується з автомобілем. Завдяки своїй конструкції та особливим властивостям усі машини (включаючи нижні частини) ефективно захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища. Стійкість до УФ-крап. Він захищає від дощу, снігу, морозу, вітру, пилу, листя, соку дерев, пташиного посліду. За допомогою цього пункту можна вказати колір, потьмяніння фарби та хромовані елементи. Захищає більшість подряпин. Ограничує корозію. Міцна міцність пулера з мотузкою навколо транспортних засобів гарантує безпеку навіть під час сильних поривів вітру. З внутрішньої сторони чехли матеріал гладкий, що також запобігає появи подряпин. Чехи легко одягаються і знімаються, а у складній формі вони не займають багато місця призначене як для тимчасового, так і для тривалого використання.
Інструкція збирання: Одягніть чохол на машину білою стороною центрального ременя всередину, а потім дуже сильно натягніть шнур зйомника і прив'яжіть його, як зазначено на упаковці. Тільки правильне кріплення чехла забезпечує міцність міцності, а отже і безпеку вашої машини.

Тип кузова Бус
Довжина кузова 5.2-5.3м
Матеріал Mobile Garage Виготовлений з водонепроникної паропроникної мембрани і важкопроникних, високопаропроникних матеріалів, тришарова МЕМБРАНА Флорелін


- MERCEDES Vito II 2003-2014 (подовжена база)
- Viano 2003-2014 (подовжена база)
- NISSAN Primastar (подовжена база)
- OPEL Vivaro I 2001-2014 (подовжена база)
- RENAULT Trafic II 2001-2014 (подовжена база)
- VOLKSWAGEN T5 (подовжена база)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KEGEL-BLAZUSIAK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 5300 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Брезент |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1800 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Opel, БАЗ, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Primastar, Viano |
- Ціна: 4 520 ₴






