Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобілісти знають, що дорога щедра на неприємні сюрпризи! Особливо завдає клопоту пробиття колеса, при якому потрібно поставити запаску, а їзда на спущеному колесі до найближчої станції техобслуговування, може загрожувати куди серйознішими проблемами з кермовою системою або підвіскою. У такій ситуації домкрат є не тільки найбільш необхідним бортовим інструментом, а й незамінним помічником. З його допомогою легко поміняти колесо, здійснити необхідний ремонт автомобіля або поточне технічне обслуговування. Корпус домкрата, у формі пляшки, повністю виконаний із міцного металу. Довжена ручка металева, складний конструкції, для більш ефективного підняття поршня плунжерного насоса.
Всі характеристики є або в найменуванні товару або в розділі Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БЕЛАВТО |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Висота підйому | 380 мм |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип домкрата | Пляшковий |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 880 ₴

