
Сумка техдопомоги CITROEN чорна (52,6х18,6х13,2) 2 відділи "Beltex" (липучки для фіксації)
530 ₴
- В наявності
- Код: 36113
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична та дуже зручна у використанні сумка-органайзер, призначена для транспортування та зберігання автомобільного приладдя, аксесуарів та інструменту. <strong>2 отдела "Beltex"
style="font-size:16px">Розмір сумки 52 х 18 х 13 см дає помістити в неї необхідні речі: знак аварійної зупинки, буксирувальний трос, стартові дроти, вогнегасник, автомобільну косметику, гайкові ключі, викрутки, молоток та багато іншого.
Використовуючи сумку для зберігання ви уникнете сторонніх звуків під час їзди автомобіля, убережете простір багажника від пошкоджень незакріпленими предметами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 186 мм |
| Довжина | 526 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 132 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
- Ціна: 530 ₴
