
Сумка техдопомоги чорна (52,6х18,6х13,2) велика 2 відділи "Beltex" (липучки для фіксації)
460 ₴
- В наявності
- Код: 47663
+380 (67) 149-43-07
ВолодимирУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Дякую за інтерес до нашого товару!4;
На даний момент ми оновлюємо каталог, тому докладні характеристики та розширений опис з'являться трохи пізніше.
Головне: наявність товару та ціна актуальні."
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beltex |
| Країна виробник | Україна |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 526 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 186 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 460 ₴
