
Сумка техдопомоги чорна (45х20х12) 1 відділ "Набір Автомобіліста"
290 ₴
- В наявності
- Код: 34010
Практична та дуже зручна у використанні сумка-органайзер, призначена для транспортування та зберігання автомобільного приладдя, аксесуарів і інструменту.
Розмір сумки дає змогу без зусиль помістити в неї такі необхідні аксесуари, як: знак аварійної зупинки, буксирувальний трос, стартові дроти, вогнегасник, автомобільну косметику, гайкові ключі, викрутки, молоток і багато іншого. Використовуючи сумку для зберігання, ви не тільки уникнете сторонніх звуків під час їзди автмобіля, а й убережете простір багажника від пошкоджень незакріпленими предметами. Наприклад, за ваги вогнегасника на кілька кілологрів і його циліндричної форми, під час екстованого гальмування, він перетворюється на справжній снаряд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 5 |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 186 мм |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 290 ₴
