Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична та дуже зручна у використанні сумка-органайзер, призначена для транспортування та зберігання автомобільного приладдя, аксесуарів і інструменту.
Розмір сумки 46х20х15 см дає змогу помістити в неї необхідні речі: знак аварійної зупинки, буксирувальний трос, стартові дроти, вогнегасник, автомобільну косметику, гайкові ключі, викрутки, молоток і багато іншого. Використовуючи сумку для зберігання, ви уникнете сторонніх звуків під час їзди автомобіля, убережете простір багажника від пошкоджень незакріпленими предметами.
- Тип: Сумка-органайзер
- Бренд: Vitol
- Колір: Сірий
- Розмір: 46-20-15 см
- Вага: 150 грамів
- Матеріал: Поліестер
- Призначення: Транспортування та зберігання автомобільних предметів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 186 мм |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Vitol |
- Ціна: 310 ₴

